LL3 – Seukų kelionė PDF Spausdinti

Nuo 2019 m. Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“ dalyvavo projekte „Lyderių laikas 3“. Vykdant projektą įgyvendintos priemonės: sportiniai renginiai šeimoms, draugiškoji socialinio emocinio ugdymo olimpiada „Dramblys“, projektas , projektas „Žaidimai moko“, Socialinio ir emocinio ugdymo savaitė, projektas  „Oranžinio moliūgo gimtadienis“, prevencinė programa „Zipio draugai“, akcija „Padėk begobiam draugui“, veiklos grupėse apie mandagumą, etiketą ir t.t. Įrengtos 2 edukacinės erdvės.
Kupiškio rajono mokyklos ir darželiai kūrė bendrą pasaką „Seukų kelionės“. Seukai – Savimonė, Savitvarda, Sąmoningumas, Santykis ir Sprendimas „apsilankė“ ir mūsų darželyje...

Seukų pasaka su muzika »