Projektas „Augalų Žavadienis” PDF Spausdinti

Tarptautinė žavėjimosi augalais diena, dar vadinama „Augalų Žavadieniu“, švenčiama visame pasaulyje. Augalai gamina deguonį, kuriuo kvėpuojame, maitina, rengia, gydo, teikia medžiagas gyvenamam būstui, kuria nuostabius kraštovaizdžius, įkvepia kurti meno šedevrus. Šios iniciatyvos tikslas – kuo daugiau žmonių visame pasaulyje paskatinti žavėtis augalais, kalbėti apie augalų reikšmę mūsų kasdienybėje – nuo žaliosios aplinkos iki maisto, nuo ekologijos iki miškų ir net tokių ne maisto produktų kaip popierius, mediena, chemikalai, vaistai ar energija.
Mūsų darželis kvietė socialinius partnerius ir rajono įkimokyklines ugdymo įstaigas gegužės 14-25 d. dalyvauti projekte „Augalų Žavadienis”. Mokytojos organizavo pažintines veiklas, kurių metu žavėjosi gamtoje atrastais, pastebėtais  arba pačių išaugintais augaliukais. Visus įspūdžius ir veiklų aprašymus sudėjome į elektroninę knygą „Augalų Žavadienis”.

Elektroninė knyga „Augalų Žavadienis” (pdf)

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui