Priešmokyklinukų išleistuvės PDF Spausdinti

Š. m. gegužės 28 d. darželyje šurmuliavo priešmokyklinukų išleistuvės. Šiais mokslo metais iš darželio išlydėjome 26 priešmokyklinio amžiaus vaikus. Šventiškai pasipuošę mažieji mūsų absolventai nuoširdžiai dainavo, deklamavo, grojo. Šventinį rytmetį filmavome, o video medžiaga pasidalinome su tėveliais, nes dėl Covid-19 pandemijos apribojimų tėveliai ir artimieji išleistuvėse dalyvauti negalėjo. Direktorė kiekvienam priešmokyklinukui įteikė diplomą, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą. Sėkmės Jums mokykloje, brangūs mūsų išleistuvininkai!

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui