Paroda „Kaziuko kermošius“ PDF Spausdinti

„Pirks močiutė verbą gražią, o mamytė – kraitę“. Taip rašė poetas apie Kaziuko mugę, kuri kiekvienais metais vyksta visoje Lietuvoje kovo 4 dieną. Deja, karantinas pakoregavo taip, kad burtis ir Kaziuko mugės šurmulio patirti negalime. Todėl kovo 3-5 dienomis darželyje nutarėme surengti vaikų darbelių parodą. Dailės ir rankų darbų būrelio vaikai, talkinant „Pelėdžiukų“ ir „Ąžuoliukų“ grupės vaikams, mokytojoms (ikimokyklinio ugdymo) Elidai Kunigonienei, Reginai Petrikienei ir auklėtojo padėjėjai Audronei Čiurlienei, darė  dėkliukus margučiams, žaisliukus, paukščiukus, papuošalus, net muzikos instrumentus.  O „Šermukšniukų“ grupės priešmokyklinukai kartu su mokytojomis Vitalija Vaitiekūnaite, Laura Adomėle ir auklėtojo padėjėja Rita Valmiene  audė kilimus. Parodą eksponavome laiptinėse.

Virginija Jurevičienė, mokytoja (ikimokyklinio ugdymo), dailės ir rankų darbų būrelio vadovė

Fotoakimirkos »