logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 12 svečius online

Pradžia
„Pasakyk pasauliui labas” PDF Spausdinti

Priešmokyklinio ugdymo „Šermukšniukų” grupės vaikai jau trečius metus dalyvauja tarptautiniame projekte „Pasakyk pasauliui labas” (angl. „Say hello to the word”). Šio projekto koordinatorė ir vadovė - logopedė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Laura Adomėlė. Jai padeda priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija Vaitiekūnaitė ir muzikos mokytoja Laima Vaidilienė.

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti vaikus būti draugiškais, padėti įveikti stereotipus ir išankstines nuostatas dėl įvairios socialinės aplinkos, skatinti pagarbą kitoms tautoms, kultūroms ir tradicijoms, susipažinti su tautų skirtumais, mokytis bendrauti nuotoliniu būdu.

Fotoakimirkos

Tarptautiniame projekte dalyvauja vaikai iš įvairiausių pasaulio šalių, didmiesčių ir mažesnių miestelių. Pirmais metais bendravome su vaikais iš Kroatijos Zagrebo miesto. Pernai susipažinome su Slovėnijos Račės mokyklos vaikais, o šiemet toliau tobuliname slovėnų kalbą bendraudami su Liublijanos miesto vaikais.

Projektas plėtojamas įgyvendinant „Penkių pirštų ” programą. Ją sudaro penkios temos: „Aš”; „Aš ir mano šeima”; „Aš ir mano darželis”; „Aš ir mano miestas”; „Aš ir mano šalis”. Susipažįstame ne tik su anglų kalba, bet ir kitomis pasaulio kalbomis.

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.