Švietimo veiklų organizavimas PDF Spausdinti

2020 m. lapkričio 7–22 d. ugdymas pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo (1–4 kl.) programas Savivaldybės ugdymo įstaigose bus vykdomas įprastu, kontaktiniu būdu, ugdymas pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas (5–12 kl. mokiniams), neformalusis vaikų švietimas Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centre, Kupiškio meno mokykloje vykdomas nuotoliniu būdu.

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 6 d. įsakymas Nr. ADV-770 „Dėl švietimo veiklų organizavimo ir vykdymo“