„Aš žemę turiu- myliu saugau ir gerbiu“ PDF Spausdinti

Pasitikdami  Pavasario lygiadienį, visi darželio vaikai, pedagogai kasmet mini Pasaulinę Žemės dieną. Vaikai šiam renginiui ruošėsi iš anksto. Grupėse piešė žemę, kūrė palinkėjimus, gamino su tėveliais paukštelius, gėles. Pradžiugindami Žemę, papuošėme ją savo darbeliais. Kovo 20 d. darželio kieme vyko renginys „Aš Žemę turiu – myliu, saugau ir gerbiu”.  Skambant linksmai muzikai, visi rinkosi pasidžiaugti pavasariu, pasidalinti  mintimis apie rūpinimąsi gamta. Į šventę atskridę paukšteliai (pedagogės Regina ir Ingrida) kvietė vaikus saugoti gamtą, tausoti ją ir  gyventi švariai. Vaikai sveikino Žemę, dovanojo jai šokį, linkėjimus, gerą nuotaiką.

Fotoakimirkos »

Regina Petrikienė, auklėtoja