Rugsėjo mėnesio projektas „Laba diena“ PDF Spausdinti

Pagrindinis visų pedagogų ir darbuotojų tikslas - padėti vaikams adaptuotis darželyje. Mums labai svarbu, kad vaikučiai, grįžę po vasaros atostogų, kuo lengviau atsisveikintų su tėveliais, greičiau priprastų prie dienos režimo. Skatinamas vaikų kūrybiškumas, savarankiškumas, iniciatyvumas. Diegiami saugios ir sveikos gyvensenos įgūdžiai.

Visus rugsėjo mėnesio planus pakoregavo Europos vyrų krepšinio čempionatas. Mūsų ugdymo įstaiga priklauso respublikinei ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijai „Sveikatos želmenėliai“, todėl renginiai, kurie vyko darželyje, padėjo vaikučiams greičiau įsitraukti į darželio bendruomenės aktyvų gyvenimą.