logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 7 svečius online

Pradžia
Svečiai PDF Spausdinti

Mūsų darželyje viešėjo Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Kupiškio rajono kultūros,  švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė. Meras ir Vedėja bendravo su visa darželio bendruomene. Vaikai rodė svečiams įvairius žaidimus, priemones, žaislus, drąsiai klausinėjo Mero, kaip sekasi, ką jis dirba. Darželio bendruomenė pasidžiaugė atnaujintais miegamais kambariais, naujomis edukacinėmis naujovėmis. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir auklėtojos pristatė tarptautinį projektą „Say Hello to the World” („Pasakyk pasauliui „Labas”), kuriame dalyvaujame šiais mokslo metais.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Pusiaužiemio šventė PDF Spausdinti

Pusiaužiemis - kalendoriaus taškas, reiškiantis virsmą į naują būseną. Tai pusiaužiemio šventė. Sakoma, kad šią dieną iš žiemos miego atsibunda meška, barsukas, ežys ir apsiverčia ant kito šono.
Etnokultūrinio ugdymo grupė pakvietė visus į darželio kiemą, švęsti pusiaužiemio. Atėję vaikai į kiemą pamatė, kad guolyje snaudžia „meška“. „Meškutė“ išsibudino nuo vaikų klegesio ir kartu su jais pašoko meškutės šokį, kad šonai neskaudėtų. Vėliau „meškutė“ atsigulė ant kito šono ir užmigo, o vaikai su auklėtojomis džiaugėsi žiema.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Laisvės gynėjų diena PDF Spausdinti

Sausio 11 d. nuo 8.00 iki 8.10 val. darželio languose žibėjo žvakelių liepsnelės. Tai pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija”, kuri organizuojama nuo 2008 metų, prisimenant sausio 13-osios įvykius, kuomet, vienybės ir laisvės siekio vedini, Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.
Prisimenant ir kalbant apie Laisvės gynėjus, visose grupėse vyko veiklos. „Šermukšniukų” grupės vaikai įdėmiai klausėsi savo auklėtojos pasakojimo apie sausio 13-osios įvykius, žuvusius ginant Lietuvą, degino žvakeles, pagerbė juos tylos minute, vartė knygas, žiūrėjo plakatus. Susidomėję klausėsi auklėtojos skaitomos V. Landsbergio kūrinio „Sausio sniegenos”, apie Laisvės gynėją Loretą Asanavičiūtę.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Trys Karaliai PDF Spausdinti

Sausio 7 dieną darželyje apsilankė Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Tai metas, kai baigiasi šventės, kalėdinis laikotarpis ir laikas atsisveikinti su Kalėdine eglute. Etnokultūrinio ugdymo grupės pedagogės sukvietė visus vaikus į salę, kur Trys Karaliai sveikino visus su šventėmis.

Fotoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 10 iš 85

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.