logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 5 svečius online

Pradžia
Konferencija PDF Spausdinti

Gegužės 9 d. darželyje vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Vaikų komunikavimo ugdymas darželyje”. Konferencijos tikslas –  pasidalinti gerąja darbo patirtimi ir įgyti žinių, kurios padės ugdyti vaikų komunikavimo kompetenciją. Į konferenciją atvažiavo pedagogės iš Anykščių, Panevėžio, Rokiškio, Joniškėlio ikimokyklinių ugdymo įstaigų, taip pat dalyvavo kolegės iš lopšelio-darželio „Saulutė”, mokyklos „Varpelio, Subačiaus lopšelio-darželio. Sužinojome, kad komunikavimo kompetenciją ugdyti galime įvairiais metodais ir būdais: smėlio terapija, etnokultūra, logoritmika, vaidyba ir kt. Pedagogės teigė, kad įgytas žinias taikys savo darbe.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauksienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Vaikų Velykėlės PDF Spausdinti

Vaikų Velykėlės – gražiausia pavasario šventė. Tai ne tik bundanti gamta, margučių dažymas, bet ir vaikų susipažinimas su Atvelykio šventės papročiais ir tradicijomis, dainomis ir žaidimais.
Balandžio 23 d. nemažas būrelis vaikų iš mūsų darželio rinkosi Kupiškio kultūros cento Didžiosios salės fojė dalyvauti šventėje „Vaikų Velykėlės“. Renginio metu žaidėme žaidimus, gaminome žaisliukus – viščiukus, supomės, klausėmės muzikos, rinkome gražiausią ir tvirčiausią kiaušinį. Grįžę į darželį, turėjome daug veiklos - papuošti Didijį margutį. Tai labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus” organizuojamo konkurso „Vaikų Velykėlės“ užduotis. Šis konkursas puoselėja gilias lietuviškas tradicijas, ugdo mąstyseną ir bendrumo dvasią.
Pasidžiaugti pasiektu rezultatu balandžio 25 d. susirinkome darželio teritorijoje organizuotoje šventėje „Vaikų Velykėlės“. Žaidėme muzikinį žaidimą „Gaspadinė ant sekminių“ ir Velykinius žaidimus: kiaušinis ant šaukšto, margučio ieškojimas, netradicinio kiaušinio ridenimas. Buvo surengtos ir margučių ridenimo varžybos.
Šventės akimirkas įamžinome nuotraukose, o patirtais įspūdžiais dalinomės  su draugais ir šeimos nariais.

Fotoakimirkos »

Laima Vaidilienė, muzikos mokytoja
Vitalija Vaitiekūnaitė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 
Užkrėsk gerumu PDF Spausdinti

Kovo 28 – osios rytą visi linksmai nusiteikę sugužėjome į darželio salę. Didžiai nustebome, nes ji priminė jau matytos močiutės Aneliutės namus. Ir tikrai – štai ir ji, pati Aneliutė. Įpylusi savo katinėliui pieno trepsi ir  kažko ieško. Ir ko gi ji taip ieško? Pasirodo, kad  keisto dalyko - gerumo, bet...kas tai yra? Gal būtų galvojus, kad tai skara, bet gerai, kad į svečius Zoseliutė atėjo ir va tada viskas prasidėjo.

Fotoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
Mano vardas vandens Lašelis PDF Spausdinti

Kovo 22-ta diena - Tarptautinės vandens diena. Šią dieną auklėtoja Rima persirengė vandens Lašeliu, kuris ėjo per grupes ir priminė vaikams, auklėtojoms vandens svarbą mūsų organizmui, aplinkai, žemei. Siūlė pažiūrėti animacinius filmukus ir atlikti užduotėles apie vandenį, kad padėtų geriau suprasti vandens reikalingumą gyvybei. Kvietė skanauti tyro vandens ir nepamiršti jo gerti kiekvieną dieną, kad būtume sveiki ir energingi.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 10 iš 87

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.