logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 14 svečius online

Pradžia
Padėkos paštas PDF Spausdinti

Vos pravėrus darželio kiemo vartus,
Pajuntame Kalėdų laukimo stebuklus:
Snaigės žėri ant sienų, langų,
Nykštukai kiemely būriuojas ratu.

Fotoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
Gerumo raktas visas duris atrakina PDF Spausdinti

2018 m. lapkričio 16 d. vyko renginys „Gerumo raktas visas duris atrakina“, kurį organizavo darželio Emocinės sveikatos ugdymo ir tausojimo koordinavimo grupė.
„Kartą viename  gražiame „Obelų“ kaime gyveno dvi tetulytės – Aneliutė ir Zoseliutė“- tokiais žodžiais prasidėjo graži Tolerancijos dienos istorija, kurios simbolis – raktas. Mūsų bendruomenė pasirinko jį, kaip Gerumo raktą. Jis visas duris atrakina – šokio, dainos, lietuviško posakio ar muzikos.

Fotoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
Kas - jei ne mes, kada - jei ne dabar... PDF Spausdinti

2018 m. lapkričio 3 d. apsilankėme Panevėžio gyvūnų prieglaudoje. Kaip mūsų senoliai sako,- atvykome pilnomis kišenėmis: maistu šuniukams ir kačiukams - dideliems ir dar mažiukams. Mus pasitiko vadovė Rūta ir ten besidarbuojanti jauna savanorė mergina.

Fotoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
Kupiškio policijos komisariate PDF Spausdinti

Spalio 29 d. „Ąžuoliukų” ir „Šermukšniukų” grupių vaikai lankėsi Kupiškio policijos komisariate. Vaikai susipažino su policininko darbo inventoriumi: pistoletu, antrankiais, tazeriu, matavosi liemenę, kepures, žiūrėjo filmuotą medžiagą, lauke galėjo apžiūrėti policijos automobilį tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus. Dauguma vaikų užaugę nusprendė tapti policininkais. Grįžome su šypsenomis ir teigiamomis emocijomis.

Laura Adomėlė, auklėtoja

Fotoakimirkos »

 
Projektas „Būk saugus, saugok save ir kitus” PDF Spausdinti

Spalio 22-26 d. darželyje vyko projektas „Būk saugus, saugok save ir kitus”. Visą savaitę vaikai kartu su auklėtojomis kalbėjo, piešė, tyrinėjo plakatus, situacijas, žiūrėjo filmukus, kaip saugiai elgtis gatvėje, darželyje. Spalio 25 d. darželyje apsilankė Kupiškio policijos pareigūnė ir šuniukas Amsis. Policijos pareigūnė rodė filmukus ir aiškino, kaip saugiai pereiti pėsčiųjų perėją, kaip teisingai užsidėti atšvaitus, kaip saugiai važiuoti automobiliu, padovanojo palapinę-autobusą.  Kadangi vaikai buvo drausmingi ir įdėmiai klausėsi, tai į salę prisikvietėme šuniuką Amsį.  Policijos bičiulis buvo draugiškas, leido būti glostomas ir fotografavosi su visais norinčiais.

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Fotoakimirkos »

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 10 iš 84

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.