logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 7 svečius online

Pradžia
2012-04-05 PDF Spausdinti

Mokomės vašku marginti kiaušinius

Sustabdytos akimirkos »

 
2012-03-25 PDF Spausdinti

Akcija „Savaitė be patyčių“

Kovo 19-25 d. dalyvavome akcijoje „Savaitė be patyčių“. Ją organizavo ir vedė auklėtos Vitalija Vaitiekūnaitė ir Rima Simanavičienė. Vaikučiai piešė linksmus veidukus, daug šypsojosi vienas kitam, sakė gražius žodžius, sprendė problemas, kurios skaudina vaikus. Savo įspūdžius surašė, sudėjo į „Draugystės knygą“. „Zipio draugų“ programoje dalyvauja dvi grupės, todėl ir knygelės buvo tik dvi. „Ąžuoliukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikučiai pasikeitė knygelėmis. Jas peržiūrės, aptars su pedagogėmis, tėveliais. Po to su knygelėmis susipažins kitų grupių vaikai, darželio bendruomenė.

Skaityti daugiau...
 
2012-03-22 PDF Spausdinti

Lietuvos lėlių teatrų konkurso „Molinuko teatras“ rajoniniame ture dalyvavo lopšelio-darželio „Obelėlė“ vaidybos būrelio „Musė“ artistai. Scenarijų pagal Vytauto V. Landsbergio pasaką „Varna karaliaus pati“ parašė auklėtoja Ligita Buivydienė. Režisierė – Virginija Jurevičienė, būrelio vadovė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė. Muziką kūrė muzikos pedagogė Laima Vaidilienė. Varną vaidino auklėtoja Rima Simanavičienė.  Įdomias kaukes pasiuvo auklėtoja Vanda Valiaugienė, o dekoracijas siuvo auklėtojos padėjėja Zita Varnauskienė, o kalė – darbininkas Erikas Jurevičius.

Skaityti daugiau...
 
2012-03-23 PDF Spausdinti

Kovo 23 d. dalyvavome rajoniniame vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis“.

Vaikus konkursui ruošė auklėtoja Vitalija Vaitiekūnaitė ir muzikos pedagogė Laima Vaidilienė. Konkurso laureatu tapo pasakorius Tomas Urbanavičius (V. Vaitiekūnaitė).

Konkurso akimirkos »

 
« PradžiaAnkstesnis8182838485868788SekantisPabaiga »

Puslapis 85 iš 88

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.