logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 11 svečius online

Pradžia
„Aš žemę turiu- myliu saugau ir gerbiu“ PDF Spausdinti

Pasitikdami  Pavasario lygiadienį, visi darželio vaikai, pedagogai kasmet mini Pasaulinę Žemės dieną. Vaikai šiam renginiui ruošėsi iš anksto. Grupėse piešė žemę, kūrė palinkėjimus, gamino su tėveliais paukštelius, gėles. Pradžiugindami Žemę, papuošėme ją savo darbeliais. Kovo 20 d. darželio kieme vyko renginys „Aš Žemę turiu – myliu, saugau ir gerbiu”.  Skambant linksmai muzikai, visi rinkosi pasidžiaugti pavasariu, pasidalinti  mintimis apie rūpinimąsi gamta. Į šventę atskridę paukšteliai (pedagogės Regina ir Ingrida) kvietė vaikus saugoti gamtą, tausoti ją ir  gyventi švariai. Vaikai sveikino Žemę, dovanojo jai šokį, linkėjimus, gerą nuotaiką.

Fotoakimirkos »

Regina Petrikienė, auklėtoja

 
Užgavėniškos Kaziuko šėlionės PDF Spausdinti

Kovo 4 dieną grupėse šurmuliavo Kaziuko mugė. Tėveliai su vaikučiais nuo ryto prinešė pagamintų skanumynų ir įvairiausių darbelių. Po pietų, atėję pasiimti vaikų, galėjo apsilankyti ne tik savo grupėje veikiančioje mugėje, bet ir pavaikščioti po visas grupes ir įsigyti visokių skanumynų ar vaikų pagamintų darbelių.
Kovo 5 dieną vyko Užgavėnių šėlionės, vijome žiemą iš kiemo, nes labai laukiame pavasario. Vaikai su auklėtojomis prisigamino įvairiausių kaukių. Salėje šėlo velniukai, raganaitės, gyvūnėliai, pabaisiukai, daktarė gydė visus, Kanapinis su Lašininu kovojo, kuris nugalės. O prie salės sklido gardus kvapas, nes Nojaus ( „Pelėdžiukų”gr.) tėveliai kepė visiems Užgavėnių blynus. Oi, kokie sotūs ir gerai pašėlę buvome, žiemą tikrai išvarėme ir laukiame šilto pavasario.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Pramoga „Gerumas šildo širdeles” PDF Spausdinti

Vasario 15 d. sveikos gyvensenos koordinavimo darbo grupės pedagogės pakvietė visus į salę draugiškai   pažaisti. Kad būtų linksmiau, pedagogės buvo super mergaitėmis ir kvietė visus žaisti judriuosius žaidimus. Vyresnieji  vaikai žaidė žaidimus: „Nupiešk širdelę”, „Nuspalvink širdelę”, „Pasitikėk draugu”, „Pasidarom „sniego” gniūžčių”, „Sniego” gniūžčių mūšis”. Mažesnieji  vaikai taip pat žaidė „Sniego” gniūžčių mūšį”, auklėtojoms padedant lipdė „Senį besmegenį”, rūšiavo kamuoliukus pagal spalvą. Visi vaikai bandė įsivertinti savo jausmus, nuotaiką.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Vasario 16-osios minėjimas PDF Spausdinti

Etnokultūrinio ugdymo darbo grupė pakvietė visus į salę švęsti Lietuvos gimtadienio. Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, prisiminėme Lietuvos valstybės simbolius: himną, vėliavą, herbą, sostinę. Visi kartu giedojome Tautišką giesmę. „Bitučių” ir „Šermukšniukų” grupės vaikai šoko ratelį „Vilnius”. Vaikai dainavo daineles:  „Drugelių” grupės vaikai - „Lietuva”, „Ąžuoliukų” grupės vaikai - „Lietuvos pilietis”, „Bitučių” grupės vaikai – „Gimtinė”, „Šermukšniukų” grupės vaikai - „Lietuvėlė”. „Pelėdžiukų” grupės vaikai deklamavo eilėraštį „Mūsų Kupiškėlis”. „Šermukšniukų” grupės auklėtinė Luknė sekė pasakas kupiškėniškai. O koks gimtadienis be torto? Tortas buvo nuostabus, sveikas, vaisinis, priminė Gedimino pilį.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Šv. Agota – duonos diena PDF Spausdinti

Vasario 5 dieną „Šermukšniukų“, „Bitučių“ ir „Ąžuoliukų“ grupių vaikai rinkosi į salę paminėti šv. Agotos, Duonos dieną. Klausydamiesi pasakojimų, vaikai sužinojo, kad šią dieną iškepta ruginė duona nešama į bažnyčią pašventinti. Pašventinta duona visus metus laikoma namuose pagarbioje vietoje. Tikima, kad ji saugo namus nuo gaisro, ligų, perkūnijos ir kitų negandų.
Pažiūrėję filmuką pagal lietuvių liaudies pasaką „Ar jau galima valgyti?“, vaikai sužinojo, kiek daug reikia dirbti, kad visada turėtum gardžios ruginės duonos. Sustoję į draugystės  ratą, jie žaidė imitacinį žaidimą, minė mįsles, bandė perskaityti žodžius, kuriais senovėje buvo vadinama duona. Veiklos pabaigoje, pedagogėms padedant, vaikai gamino senovinį kupiškėnišką patiekalą „Biguzą“ ir jį skanavo.

Fotoakimirkos »

Vitalija Vaitiekūnaitė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė ir Laima Vaidilienė, muzikos mokytoja

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 9 iš 85

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.