logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 21 svečius online

Pradžia
Laisvės gynėjų diena PDF Spausdinti

Sausio 11 d. nuo 8.00 iki 8.10 val. darželio languose žibėjo žvakelių liepsnelės. Tai pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija”, kuri organizuojama nuo 2008 metų, prisimenant sausio 13-osios įvykius, kuomet, vienybės ir laisvės siekio vedini, Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.
Prisimenant ir kalbant apie Laisvės gynėjus, visose grupėse vyko veiklos. „Šermukšniukų” grupės vaikai įdėmiai klausėsi savo auklėtojos pasakojimo apie sausio 13-osios įvykius, žuvusius ginant Lietuvą, degino žvakeles, pagerbė juos tylos minute, vartė knygas, žiūrėjo plakatus. Susidomėję klausėsi auklėtojos skaitomos V. Landsbergio kūrinio „Sausio sniegenos”, apie Laisvės gynėją Loretą Asanavičiūtę.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Trys Karaliai PDF Spausdinti

Sausio 7 dieną darželyje apsilankė Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Tai metas, kai baigiasi šventės, kalėdinis laikotarpis ir laikas atsisveikinti su Kalėdine eglute. Etnokultūrinio ugdymo grupės pedagogės sukvietė visus vaikus į salę, kur Trys Karaliai sveikino visus su šventėmis.

Fotoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
Draugo diena PDF Spausdinti

Lapkričio 30 dieną, minėdami Draugo dieną, Kakė Makė ir jos draugas Nykštukas pasikvietė vaikus į salę pažaisti, pasportuoti, susirasti naujų draugų. Pirmieji į salę sugūžėjo vyresnieji darželio vaikai („Ąžuoliukų”, „Bitučių”, „Šermukšniukų” grupių vaikai), o vėliau ir mažyliai („Pelėdžiukų”, „Drugelių”, „Pagrandukų” grupių vaikai). Nykštukui (neformaliojo švietimo mokytoja Jurgita) buvo labai liūdna, nes netikėtai buvo dingusi Kakė Makė (auklėtoja Rima). Bet kai salėje pasirodė tiek vaikų ir visi sutiko draugauti, nuotaika Nykštukui iš karto pagerėjo, o ir Kakė Makė atsirado nešina kamuoliukais. Buvo linksma ir smagu kartu žaisti ir susirasti naujų draugų.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 9 iš 84

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.