logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 13 svečius online

Pradžia
Tolerancijos diena PDF Spausdinti

,,Tolerancija – tai lyg gerumo laivas plaukiantis per pasaulį.”
Lapkričio 15 d. paminėjome Tolerancijos dieną: kalbėjomės apie toleranciją, pagarbą, svarstėme, ką reiškia būti tolerantišku. Vyresnieji vaikai stebėjo tolerantiškų pavyzdžių insceni-zacijas ir, netikėtai patys tapo vaidybinių situacijų dalyviais. Visi vaikai, puikiai nusiteikę, žaidė žaidimus ,,Laba diena”, ,,Ateina laikas”, šoko smagų ratelį ,,Šokam, šokam rateliu”, o mažieji - muzikinį žaidimą ,,Katinėlis”. Pamatę skėtį svarstė, ar tilptų visi po juo pasislėpti. Žaisdami judrų žaidimą ,,Saulė ir lietus”, netruko įsitikinti, kad, jei draugiškai, nesistumdydami sustosime, tilpsime visi. Renginio pabaigoje vaikai ir auklėtojos sutarė kartu pažiūrėti animacinį filmuką ,,Grybukas ir stogiukas”.
Mes visi gyvename vienoje žemėje, ir jeigu būsime tolerantiški vieni kitiems, visada būsime mylimi ir laukiami, be jokios įtampos išspręsime daug problemų ir nesutarimų. Mokykimės iš savo vaikų, kurių visas būrys lengvai tilpo po vienu, nedideliu, margu skėčiu.
Augustė (5 metai): ,,Būti tolerantišku - tai nesakyti nieko, kas užgautų kitą”.
Šilumos jūsų namams, pakantumo, pagarbos ir supratimo kiekvieną dieną!

Fotoakimirkos »

Emocinės sveikatos saugojimo ir tausojimo koordinavimo grupė

 
Ištiesk pagalbos ranką beglobiams gyvūnams PDF Spausdinti

„Koks gražus būna gyvenimas, jei padarai ką nors gera ir teisinga...”
Darželio bendruomenė dalyvavo gerumo akcijoje „Ištiesk pagalbos ranką beglobiams gyvūnams”, kurią organizavo emocinės sveikatos ugdymo ir tausojimo koordinavimo grupė. Ačiū visiems, kas prisidėjo maistu, paklotėliais, kraiku. Savo rūpesčiu ir gerumu jūs padedate Kupiškio savanorei, kuri rūpinasi katėmis bei Panevėžio gyvūnų globos namams, kuriuose augintiniai vos telpa. Ačiū, kad esate neabejingi tiems, kurie ir taip jau nuskriausti likimo – išmesti, mušti, išduoti, tačiau taip norintys gyventi ir neprarandantys vilties surasti namus.

Fotoakimirkos »

Rasa Jurikienė, mokytoja (ikimokyklinis ugdymas)

 
Svečiuose aktoriai PDF Spausdinti

Lapkričio 11 d. darželyje svečiavosi aktoriai Gediminas Rimeika, Eglė Valatkevičiūtė,

Justina Nemanytė iš Lietuvos nacionalinio dramos teatro. Jie suorganizavo vaikams, pradžioje „Šermukšniukų” ir „Ąžuoliukų” grupių priešmokyklinukams, o vėliau ir penkiamečiams iš „Pelėdžiukų” ir „Ąžuoliukų” grupių, kūrybinės vaizduotės ir skaitymo dirbtuves pagal. B. J. Novako kūrinį „Knyga be paveikslėlių”. Aktoriai su vaikais ne tik skaitė knygą, kuri prikaustė vaikų dėmesį, bet ir žaidė improvizuotus žaidimus. Ačiū aktoriams, kurie įnešė džiaugsmo, juoko, teigiamų emocijų ir naujų idėjų į mūsų kasdienę veiklą.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Moliūgų žibintai PDF Spausdinti

Mūsų darželio kiemelis pasipuošė moliūgų žibintais. Vaikai piešė ant moliūgų, o darbuotojai juos išpjaustė. Ryte pasitinka, o vakare išlydi mirgančios žibintų švieselės.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Tautinis-pilietinis projektas „Mas – Kupiškio vaikėliai 3” PDF Spausdinti

„Šermukšniukų” ir „Ąžuoliukų” grupių vaikai, mokytojos, auklėtojo padėjėjos keliavo po Kupiškio krašto lankytinas vietas, dalyvavo edukacinėse veiklose, piešė, girdėjo sekamų legendų, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, ratelius, dainavo.

Projekto pristatymas (pdf)

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 8 iš 88

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.