logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 15 svečius online

Pradžia
Pramoga „Gerumas šildo širdeles” PDF Spausdinti

Vasario 15 d. sveikos gyvensenos koordinavimo darbo grupės pedagogės pakvietė visus į salę draugiškai   pažaisti. Kad būtų linksmiau, pedagogės buvo super mergaitėmis ir kvietė visus žaisti judriuosius žaidimus. Vyresnieji  vaikai žaidė žaidimus: „Nupiešk širdelę”, „Nuspalvink širdelę”, „Pasitikėk draugu”, „Pasidarom „sniego” gniūžčių”, „Sniego” gniūžčių mūšis”. Mažesnieji  vaikai taip pat žaidė „Sniego” gniūžčių mūšį”, auklėtojoms padedant lipdė „Senį besmegenį”, rūšiavo kamuoliukus pagal spalvą. Visi vaikai bandė įsivertinti savo jausmus, nuotaiką.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Vasario 16-osios minėjimas PDF Spausdinti

Etnokultūrinio ugdymo darbo grupė pakvietė visus į salę švęsti Lietuvos gimtadienio. Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, prisiminėme Lietuvos valstybės simbolius: himną, vėliavą, herbą, sostinę. Visi kartu giedojome Tautišką giesmę. „Bitučių” ir „Šermukšniukų” grupės vaikai šoko ratelį „Vilnius”. Vaikai dainavo daineles:  „Drugelių” grupės vaikai - „Lietuva”, „Ąžuoliukų” grupės vaikai - „Lietuvos pilietis”, „Bitučių” grupės vaikai – „Gimtinė”, „Šermukšniukų” grupės vaikai - „Lietuvėlė”. „Pelėdžiukų” grupės vaikai deklamavo eilėraštį „Mūsų Kupiškėlis”. „Šermukšniukų” grupės auklėtinė Luknė sekė pasakas kupiškėniškai. O koks gimtadienis be torto? Tortas buvo nuostabus, sveikas, vaisinis, priminė Gedimino pilį.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Šv. Agota – duonos diena PDF Spausdinti

Vasario 5 dieną „Šermukšniukų“, „Bitučių“ ir „Ąžuoliukų“ grupių vaikai rinkosi į salę paminėti šv. Agotos, Duonos dieną. Klausydamiesi pasakojimų, vaikai sužinojo, kad šią dieną iškepta ruginė duona nešama į bažnyčią pašventinti. Pašventinta duona visus metus laikoma namuose pagarbioje vietoje. Tikima, kad ji saugo namus nuo gaisro, ligų, perkūnijos ir kitų negandų.
Pažiūrėję filmuką pagal lietuvių liaudies pasaką „Ar jau galima valgyti?“, vaikai sužinojo, kiek daug reikia dirbti, kad visada turėtum gardžios ruginės duonos. Sustoję į draugystės  ratą, jie žaidė imitacinį žaidimą, minė mįsles, bandė perskaityti žodžius, kuriais senovėje buvo vadinama duona. Veiklos pabaigoje, pedagogėms padedant, vaikai gamino senovinį kupiškėnišką patiekalą „Biguzą“ ir jį skanavo.

Fotoakimirkos »

Vitalija Vaitiekūnaitė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė ir Laima Vaidilienė, muzikos mokytoja

 
Svečiai PDF Spausdinti

Mūsų darželyje viešėjo Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir Kupiškio rajono kultūros,  švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė. Meras ir Vedėja bendravo su visa darželio bendruomene. Vaikai rodė svečiams įvairius žaidimus, priemones, žaislus, drąsiai klausinėjo Mero, kaip sekasi, ką jis dirba. Darželio bendruomenė pasidžiaugė atnaujintais miegamais kambariais, naujomis edukacinėmis naujovėmis. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir auklėtojos pristatė tarptautinį projektą „Say Hello to the World” („Pasakyk pasauliui „Labas”), kuriame dalyvaujame šiais mokslo metais.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Pusiaužiemio šventė PDF Spausdinti

Pusiaužiemis - kalendoriaus taškas, reiškiantis virsmą į naują būseną. Tai pusiaužiemio šventė. Sakoma, kad šią dieną iš žiemos miego atsibunda meška, barsukas, ežys ir apsiverčia ant kito šono.
Etnokultūrinio ugdymo grupė pakvietė visus į darželio kiemą, švęsti pusiaužiemio. Atėję vaikai į kiemą pamatė, kad guolyje snaudžia „meška“. „Meškutė“ išsibudino nuo vaikų klegesio ir kartu su jais pašoko meškutės šokį, kad šonai neskaudėtų. Vėliau „meškutė“ atsigulė ant kito šono ir užmigo, o vaikai su auklėtojomis džiaugėsi žiema.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 8 iš 84

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.