logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 8 svečius online

Pradžia
Atsinaujinančios energetikos elektrinės pritaikymas Kupiškio vaikų lopšeliui-darželiui „Obelėlė" PDF Spausdinti

 

 

 

 

Pasirašytas Klimato kaitos specialiosios programos lėšomis  finansuojamas  projektas „Atsinaujinančios energetikos elektrinės pritaikymas Kupiškio vaikų lopšeliui-darželiui „Obelėlė“ siekiant sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį“.

2019 m. lapkričio 26 d. Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Obelėlė“ direktorė Danguolė Koženiauskienė ir UAB „Saulės elektrinių inžinerija ir ranga“ atstovas Andrius Džiaugys pasirašė  Fotovoltinės jėgainės įrangos ir darbų pirkimo-pardavimo sutartį. Bendra sutarties vertė – 20020,15 Eur. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra suteiks Kupiškio vaikų lopšeliui-darželiui „Obelėlė“ 16016,12 Eur subsidiją. Likusią išlaidų dalį – 4004,03 Eur sumokės Kupiškio rajono savivaldybė.

Skaityti daugiau...
 
Laisvės gynėjų diena PDF Spausdinti

Sausio 13-osios rytas darželyje prasidėjo nuo pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija”. 8.00 val. darželio languose mirgėjo žvakučių liepsnelės, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.
10.00 val. priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija pakvietė visus priešmokyklinio amžiaus vaikus į atvirą veiklą. Ji pasakojo vaikams, kuo ypatinga ši diena Lietuvai, kodėl ji vadinasi Laisvės gynėjų diena. Mokytoja rodė vaizdus, menančius sausio 13-osios įvykius, skaitė žuvusiųjų vardus  ir degė žvakutes, jiems atminti. Vaikai mokėsi žuvusiuosius pagerbti tylos minute, susidomėję klausėsi mokytojos skaitomo V. Landsbergio kūrinio „Sausio sniegenos” apie Lietuvos gynėją Loretą Asanavičiūtę.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
„Pirmieji karpinukai (girliandos)” PDF Spausdinti

Lapkričio 27 d. darželyje vyko Kupiškio rajono mokyklų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinio būrelio „Kibirkštėlė” atvira veikla „Pirmieji karpinukai (girliandos)”. Ją vedė mokytoja metodininkė Virginija Jurevičienė, „Šermukšniukų” grupėje priešmokyklinio amžiaus vaikams. Mokytoja Virginija yra ne tik metodininkė, bet ir tautodailininkė, todėl savo idėjomis ir gebėjimais dalinasi ne tik su vaikais, bet ir su kolegomis. Su vaikais mokytoja kirpo įvairias figūras ir jas ornamentavo, vėliau jungė į girliandas, kurios, artėjant šventėms, puoš grupę. Kolegės mokėsi kirpti snaiges, išsikarpyti įvairių formų ir ornamentų eglutės papuošimus (žaisliukus).

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Išvyka į Vilnių PDF Spausdinti

Po sunkių darbų, reikia pailsėti. Mūsų darželio kolektyvas lapkričio 24 dieną susiorganizavo išvyką į Vilnių. Aplankėme Valdovų rūmus, MO muziejų, Trakų salos pilį, Trakuose skanavome kibinus ir, važiuojant namų link, užsukome į Užutrakio dvarą. Džiaugiamės linksmai ir aktyviai praleidę sekmadienį kartu.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 7 iš 88

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.