logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 18 svečius online

Pradžia
Užkrėsk gerumu PDF Spausdinti

Kovo 28 – osios rytą visi linksmai nusiteikę sugužėjome į darželio salę. Didžiai nustebome, nes ji priminė jau matytos močiutės Aneliutės namus. Ir tikrai – štai ir ji, pati Aneliutė. Įpylusi savo katinėliui pieno trepsi ir  kažko ieško. Ir ko gi ji taip ieško? Pasirodo, kad  keisto dalyko - gerumo, bet...kas tai yra? Gal būtų galvojus, kad tai skara, bet gerai, kad į svečius Zoseliutė atėjo ir va tada viskas prasidėjo.

Fotoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
Mano vardas vandens Lašelis PDF Spausdinti

Kovo 22-ta diena - Tarptautinės vandens diena. Šią dieną auklėtoja Rima persirengė vandens Lašeliu, kuris ėjo per grupes ir priminė vaikams, auklėtojoms vandens svarbą mūsų organizmui, aplinkai, žemei. Siūlė pažiūrėti animacinius filmukus ir atlikti užduotėles apie vandenį, kad padėtų geriau suprasti vandens reikalingumą gyvybei. Kvietė skanauti tyro vandens ir nepamiršti jo gerti kiekvieną dieną, kad būtume sveiki ir energingi.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
„Aš žemę turiu- myliu saugau ir gerbiu“ PDF Spausdinti

Pasitikdami  Pavasario lygiadienį, visi darželio vaikai, pedagogai kasmet mini Pasaulinę Žemės dieną. Vaikai šiam renginiui ruošėsi iš anksto. Grupėse piešė žemę, kūrė palinkėjimus, gamino su tėveliais paukštelius, gėles. Pradžiugindami Žemę, papuošėme ją savo darbeliais. Kovo 20 d. darželio kieme vyko renginys „Aš Žemę turiu – myliu, saugau ir gerbiu”.  Skambant linksmai muzikai, visi rinkosi pasidžiaugti pavasariu, pasidalinti  mintimis apie rūpinimąsi gamta. Į šventę atskridę paukšteliai (pedagogės Regina ir Ingrida) kvietė vaikus saugoti gamtą, tausoti ją ir  gyventi švariai. Vaikai sveikino Žemę, dovanojo jai šokį, linkėjimus, gerą nuotaiką.

Fotoakimirkos »

Regina Petrikienė, auklėtoja

 
Užgavėniškos Kaziuko šėlionės PDF Spausdinti

Kovo 4 dieną grupėse šurmuliavo Kaziuko mugė. Tėveliai su vaikučiais nuo ryto prinešė pagamintų skanumynų ir įvairiausių darbelių. Po pietų, atėję pasiimti vaikų, galėjo apsilankyti ne tik savo grupėje veikiančioje mugėje, bet ir pavaikščioti po visas grupes ir įsigyti visokių skanumynų ar vaikų pagamintų darbelių.
Kovo 5 dieną vyko Užgavėnių šėlionės, vijome žiemą iš kiemo, nes labai laukiame pavasario. Vaikai su auklėtojomis prisigamino įvairiausių kaukių. Salėje šėlo velniukai, raganaitės, gyvūnėliai, pabaisiukai, daktarė gydė visus, Kanapinis su Lašininu kovojo, kuris nugalės. O prie salės sklido gardus kvapas, nes Nojaus ( „Pelėdžiukų”gr.) tėveliai kepė visiems Užgavėnių blynus. Oi, kokie sotūs ir gerai pašėlę buvome, žiemą tikrai išvarėme ir laukiame šilto pavasario.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 7 iš 84

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.