logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 16 svečius online

Pradžia
INFORMACIJA PDF Spausdinti

Gerbiami tėveliai,
informuojame, kad nuo 2019 m. birželio 3 d. iki 2019 m. rugpjūčio 30 d. mūsų darželis nedirbs. Vasaros metu Jūsų laukia Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ ir Kupiškio mokykla „Varpelis“. Sąrašai grupėse - kreipkitės į auklėtojas.
Linkime geros vasaros. Mes Jūsų pasiilgsime.
Administracija

 
Jaunieji atletai PDF Spausdinti

Gegužės 22 d. 10 val. Kupiškio miesto stadione vyko sporto varžybos „Jaunieji atletai”. Jį organizavo Kupiškio mokykla „Varpelis”. Sportinis renginys „Jaunieji atletai” suplanuotas Kupiškio rajono mokyklų, ikimokyklinių ugdymo įstaigų auklėtojų metodinio būrelio „Kibirkštėlė” veiklos programoje. Varžybose dalyvavo vaikai iš Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė”, Subačiaus vaikų lopšelio-darželio, Kupiškio mokyklos „Varpelis” ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos priešmokyklinukai.

Fotoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
Mažųjų krepšininkų pasiekimai PDF Spausdinti

Džiaugiamės mažųjų krepšininkų pasiekimais. Dėkojame „Ąžuolo“ krepšinio mokyklos treneriams ir direktoriui Kęstučiui Jakštui už gerą vaikų sportinį paruošimą.

 
Konferencija PDF Spausdinti

Gegužės 9 d. darželyje vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Vaikų komunikavimo ugdymas darželyje”. Konferencijos tikslas –  pasidalinti gerąja darbo patirtimi ir įgyti žinių, kurios padės ugdyti vaikų komunikavimo kompetenciją. Į konferenciją atvažiavo pedagogės iš Anykščių, Panevėžio, Rokiškio, Joniškėlio ikimokyklinių ugdymo įstaigų, taip pat dalyvavo kolegės iš lopšelio-darželio „Saulutė”, mokyklos „Varpelio, Subačiaus lopšelio-darželio. Sužinojome, kad komunikavimo kompetenciją ugdyti galime įvairiais metodais ir būdais: smėlio terapija, etnokultūra, logoritmika, vaidyba ir kt. Pedagogės teigė, kad įgytas žinias taikys savo darbe.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauksienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Vaikų Velykėlės PDF Spausdinti

Vaikų Velykėlės – gražiausia pavasario šventė. Tai ne tik bundanti gamta, margučių dažymas, bet ir vaikų susipažinimas su Atvelykio šventės papročiais ir tradicijomis, dainomis ir žaidimais.
Balandžio 23 d. nemažas būrelis vaikų iš mūsų darželio rinkosi Kupiškio kultūros cento Didžiosios salės fojė dalyvauti šventėje „Vaikų Velykėlės“. Renginio metu žaidėme žaidimus, gaminome žaisliukus – viščiukus, supomės, klausėmės muzikos, rinkome gražiausią ir tvirčiausią kiaušinį. Grįžę į darželį, turėjome daug veiklos - papuošti Didijį margutį. Tai labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus” organizuojamo konkurso „Vaikų Velykėlės“ užduotis. Šis konkursas puoselėja gilias lietuviškas tradicijas, ugdo mąstyseną ir bendrumo dvasią.
Pasidžiaugti pasiektu rezultatu balandžio 25 d. susirinkome darželio teritorijoje organizuotoje šventėje „Vaikų Velykėlės“. Žaidėme muzikinį žaidimą „Gaspadinė ant sekminių“ ir Velykinius žaidimus: kiaušinis ant šaukšto, margučio ieškojimas, netradicinio kiaušinio ridenimas. Buvo surengtos ir margučių ridenimo varžybos.
Šventės akimirkas įamžinome nuotraukose, o patirtais įspūdžiais dalinomės  su draugais ir šeimos nariais.

Fotoakimirkos »

Laima Vaidilienė, muzikos mokytoja
Vitalija Vaitiekūnaitė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 6 iš 84

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.