logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 17 svečius online

Pradžia
Tarptautinis projektas „Say Hello to the World“ PDF Spausdinti

2018-2019 mokslo metais Kupiškio vaikų lopšelio-darželio  „Obelėlė“ priešmokyklinės „Šermukšniukų“ grupės vaikai  kartu su auklėtoja Laura Adomėle, priešmokyklinio ugdymo pedagoge Vitalija Vaitiekūnaite, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Naikauskiene, neformaliojo švietimo mokytoja Laima Baltušiene  dalyvavo tarptautiniame projekte „Say Hello to the World“ („Pasakyk pasauliui Labas“).
Bendradarbiavome su Kroatijos  Zagrebo miesto darželiu „DV Malešnica“  „Vynuogių“ grupės mišraus amžiaus vaikais ir jų auklėtojomis. Projekto iniciatorius – Slovėnijos FINI taryba Radeče. Šio projekto tikslas – skatinti vaikus per įvairias įdomias veiklas susipažinti su kitų šalių (ir pristatyti savo šalies) įžymiais žmonėmis, istoriniais objektais, kultūra ir papročiais, stiprinant ryšius tarp skirtingų tautų, ugdant toleranciją.
Veiklos buvo vykdomos pagal temas, kurios buvo susietos su penkiais pirštais: nykštys – tai aš; rodomasis pirštas – aš ir mano šeima; vidurinis – aš ir mano darželis; smilius – aš ir mano miestas; mažasis pirštas – aš ir mano šalis.  Projektas padėjo pagerinti ugdymo kokybę, nes buvo naudojama IKT. Kartą per mėnesį vykdavo video skambučiai, kurių metu anglų kalba buvo pristatoma vis nauja tema, dainuojamas projekto himnas, kitos dainelės,  žaidžiami žaidimai, dalijamasi patirtimi.
Ši nauja patirtis vaikus ir pedagogus  skatino domėtis savo krašto  ir kitos šalies tradicijomis, kultūra. Buvo ugdomas solidarumas ir  pagarba kitoms tautoms, ypač dabar, kai pasaulis tampa vis labiau atviras ir prieinamas visiems.
Parašėme  straipsnį anglų kalba apie savo patirtį dalyvaujant šiame projekte. Straipsnis su  nuotraukomis bus įtrauktas į kuriamą bendrą knygą „Say hello to the World“, kurią gausime ir mes kartu su Tolerantiško darželio pažymėjimu.

Laura Adomėlė, auklėtoja, logopedė

 
Skelbimas PDF Spausdinti

Kupiškio vaikų lopšeliui-darželiui „Obelėlė“ nuo 2019-09-01 reikalingas  auklėtojo padėjėjas.
Reikalavimai: turėti ne žemesnį,  kaip vidurinį išsilavinimą, būti išklausęs privalomojo higienos įgūdžių mokymo programą bei privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą ir turėti tai patvirtinančius sveikatos žinių atestavimo pažymėjimus, praėjęs medicininę apžiūrą, gebantis tinkamai bendrauti.
Privalumas: išsilavinimas – aukštasis arba aukštesnysis (specialusis vidurinis, įgytas iki 1995
metų); kvalifikacija – ikimokyklinio ugdymo auklėtojas.

Darbo sutartis neterminuota.
Pareigybės lygis C.
Darbo krūvis -  40 val. per savaitę (1 etatas).
Darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo darbo stažo šiose pareigose): 573 Eur – 644 Eur.
Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.
Reikalingi dokumentai: prašymas dalyvauti atrankoje, asmens tapatybės dokumento kopija, išsilavinimą patvirtinantys dokumentai, gyvenimo aprašymas.
Pretendentų dokumentai priimami nuo 2019-08-20 iki 2019-08-28 įskaitytinai, adresu P. Mažylio g.16, Kupiškis direktoriaus  kabinete  darbo dienomis nuo 8.00 iki 12.00 val.
Telefonas pasiteirauti: (8 459) 35 386.

 
Skelbimas PDF Spausdinti

Kupiškio vaikų lopšeliui-darželiui „Obelėlė“ nuo 2019-09-01 reikalingi du ikimokyklinio ugdymo mokytojai (auklėtojai).
Reikalavimai:
-    išsilavinimas – aukštasis arba aukštesnysis (specialusis vidurinis, įgytas iki 1995 metų);
-    kvalifikacija – ikimokyklinio ugdymo auklėtojas.
Darbo sutartis neterminuota.
Pareigybės lygis A2.
Darbo krūvis -  36 val. per savaitę (1 etatas).
Darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių,  priklausomai nuo išsilavinimo, pedagoginio darbo stažo, kvalifikacinės kategorijos): 825 Eur  – 1164 Eur.
Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.
Reikalingi dokumentai: prašymas dalyvauti atrankoje, asmens tapatybės dokumento kopija, pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija, gyvenimo aprašymas.
Pretendentų dokumentai priimami nuo 2019-08-20 iki 2019-08-28 įskaitytinai, adresu P. Mažylio g.16, Kupiškis direktoriaus  kabinete  darbo dienomis nuo 8.00 iki 12.00 val.
Telefonas pasiteirauti: (8 459) 35 386.

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 5 iš 84

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.