logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 13 svečius online

Pradžia
Svečiuose aktoriai PDF Spausdinti

Lapkričio 11 d. darželyje svečiavosi aktoriai Gediminas Rimeika, Eglė Valatkevičiūtė,

Justina Nemanytė iš Lietuvos nacionalinio dramos teatro. Jie suorganizavo vaikams, pradžioje „Šermukšniukų” ir „Ąžuoliukų” grupių priešmokyklinukams, o vėliau ir penkiamečiams iš „Pelėdžiukų” ir „Ąžuoliukų” grupių, kūrybinės vaizduotės ir skaitymo dirbtuves pagal. B. J. Novako kūrinį „Knyga be paveikslėlių”. Aktoriai su vaikais ne tik skaitė knygą, kuri prikaustė vaikų dėmesį, bet ir žaidė improvizuotus žaidimus. Ačiū aktoriams, kurie įnešė džiaugsmo, juoko, teigiamų emocijų ir naujų idėjų į mūsų kasdienę veiklą.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Moliūgų žibintai PDF Spausdinti

Mūsų darželio kiemelis pasipuošė moliūgų žibintais. Vaikai piešė ant moliūgų, o darbuotojai juos išpjaustė. Ryte pasitinka, o vakare išlydi mirgančios žibintų švieselės.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Tautinis-pilietinis projektas „Mas – Kupiškio vaikėliai 3” PDF Spausdinti

„Šermukšniukų” ir „Ąžuoliukų” grupių vaikai, mokytojos, auklėtojo padėjėjos keliavo po Kupiškio krašto lankytinas vietas, dalyvavo edukacinėse veiklose, piešė, girdėjo sekamų legendų, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, ratelius, dainavo.

Projekto pristatymas (pdf)

 
Žaidimų laukas PDF Spausdinti

Rugsėjo mėn.  darželyje vyko respublikinis kūrybinis-meninis projektas „Žaidimų laukas“.  Projektą organizavo Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio specialioji pedagogė, logopedė Gilija Gajauskienė. Projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką ir kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybos elementus lauko erdvėje.

Fortoakimirkos »

Skaityti daugiau...
 
EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ PDF Spausdinti

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ vyksta kasmet rugsėjo 16–22 d. Ši Europos iniciatyva ragina didelius ir mažus miestus steigti ir remti tvarias transporto priemones bei siūlyti žmonėms išbandyti alternatyvas automobiliams. 2019 m. EUROPOS JUDUMO SAVAITĖS šūkis: „Žingsniuokime kartu!“ Šių metų tema „Vaikščiokime ir važinėkime dviračiu saugiai“ akcentuoja ir atkreipia dėmesį į ėjimą pėsčiomis kaip susisiekimo rūšį, kuri dažnai yra nepakankamai įvertinama.

Fotoakimirkos »  

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 4 iš 84

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.