logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 17 svečius online

Pradžia
„Pirmieji karpinukai (girliandos)” PDF Spausdinti

Lapkričio 27 d. darželyje vyko Kupiškio rajono mokyklų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinio būrelio „Kibirkštėlė” atvira veikla „Pirmieji karpinukai (girliandos)”. Ją vedė mokytoja metodininkė Virginija Jurevičienė, „Šermukšniukų” grupėje priešmokyklinio amžiaus vaikams. Mokytoja Virginija yra ne tik metodininkė, bet ir tautodailininkė, todėl savo idėjomis ir gebėjimais dalinasi ne tik su vaikais, bet ir su kolegomis. Su vaikais mokytoja kirpo įvairias figūras ir jas ornamentavo, vėliau jungė į girliandas, kurios, artėjant šventėms, puoš grupę. Kolegės mokėsi kirpti snaiges, išsikarpyti įvairių formų ir ornamentų eglutės papuošimus (žaisliukus).

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Išvyka į Vilnių PDF Spausdinti

Po sunkių darbų, reikia pailsėti. Mūsų darželio kolektyvas lapkričio 24 dieną susiorganizavo išvyką į Vilnių. Aplankėme Valdovų rūmus, MO muziejų, Trakų salos pilį, Trakuose skanavome kibinus ir, važiuojant namų link, užsukome į Užutrakio dvarą. Džiaugiamės linksmai ir aktyviai praleidę sekmadienį kartu.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Tolerancijos diena PDF Spausdinti

,,Tolerancija – tai lyg gerumo laivas plaukiantis per pasaulį.”
Lapkričio 15 d. paminėjome Tolerancijos dieną: kalbėjomės apie toleranciją, pagarbą, svarstėme, ką reiškia būti tolerantišku. Vyresnieji vaikai stebėjo tolerantiškų pavyzdžių insceni-zacijas ir, netikėtai patys tapo vaidybinių situacijų dalyviais. Visi vaikai, puikiai nusiteikę, žaidė žaidimus ,,Laba diena”, ,,Ateina laikas”, šoko smagų ratelį ,,Šokam, šokam rateliu”, o mažieji - muzikinį žaidimą ,,Katinėlis”. Pamatę skėtį svarstė, ar tilptų visi po juo pasislėpti. Žaisdami judrų žaidimą ,,Saulė ir lietus”, netruko įsitikinti, kad, jei draugiškai, nesistumdydami sustosime, tilpsime visi. Renginio pabaigoje vaikai ir auklėtojos sutarė kartu pažiūrėti animacinį filmuką ,,Grybukas ir stogiukas”.
Mes visi gyvename vienoje žemėje, ir jeigu būsime tolerantiški vieni kitiems, visada būsime mylimi ir laukiami, be jokios įtampos išspręsime daug problemų ir nesutarimų. Mokykimės iš savo vaikų, kurių visas būrys lengvai tilpo po vienu, nedideliu, margu skėčiu.
Augustė (5 metai): ,,Būti tolerantišku - tai nesakyti nieko, kas užgautų kitą”.
Šilumos jūsų namams, pakantumo, pagarbos ir supratimo kiekvieną dieną!

Fotoakimirkos »

Emocinės sveikatos saugojimo ir tausojimo koordinavimo grupė

 
Ištiesk pagalbos ranką beglobiams gyvūnams PDF Spausdinti

„Koks gražus būna gyvenimas, jei padarai ką nors gera ir teisinga...”
Darželio bendruomenė dalyvavo gerumo akcijoje „Ištiesk pagalbos ranką beglobiams gyvūnams”, kurią organizavo emocinės sveikatos ugdymo ir tausojimo koordinavimo grupė. Ačiū visiems, kas prisidėjo maistu, paklotėliais, kraiku. Savo rūpesčiu ir gerumu jūs padedate Kupiškio savanorei, kuri rūpinasi katėmis bei Panevėžio gyvūnų globos namams, kuriuose augintiniai vos telpa. Ačiū, kad esate neabejingi tiems, kurie ir taip jau nuskriausti likimo – išmesti, mušti, išduoti, tačiau taip norintys gyventi ir neprarandantys vilties surasti namus.

Fotoakimirkos »

Rasa Jurikienė, mokytoja (ikimokyklinis ugdymas)

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 3 iš 84

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.