logo

P. Mažylio g. 16, LT-40123 Kupiškis, tel. +370 459 35386, e. p. kupiskio.obelele@gmail.com
Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, įstaigos kodas 190041371

Mes turime 10 svečius online

Pradžia
Projektas „Sveikata visus metus 2021” PDF Spausdinti


Projektą „Sveikata visus metus 2021” organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Projekto tikslas - padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Organizatoriai kviečia leistis į sveikatos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį skelbiamas naujas iššūkis, nauja užduotis. Vasario mėnesio iššūkis: „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas”. Mūsų darželis šia tema paruošė skaidres.

Sveikatiados” konkursas - „Pietų kovos”

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Paroda „Kaziuko kermošius“ PDF Spausdinti

„Pirks močiutė verbą gražią, o mamytė – kraitę“. Taip rašė poetas apie Kaziuko mugę, kuri kiekvienais metais vyksta visoje Lietuvoje kovo 4 dieną. Deja, karantinas pakoregavo taip, kad burtis ir Kaziuko mugės šurmulio patirti negalime. Todėl kovo 3-5 dienomis darželyje nutarėme surengti vaikų darbelių parodą. Dailės ir rankų darbų būrelio vaikai, talkinant „Pelėdžiukų“ ir „Ąžuoliukų“ grupės vaikams, mokytojoms (ikimokyklinio ugdymo) Elidai Kunigonienei, Reginai Petrikienei ir auklėtojo padėjėjai Audronei Čiurlienei, darė  dėkliukus margučiams, žaisliukus, paukščiukus, papuošalus, net muzikos instrumentus.  O „Šermukšniukų“ grupės priešmokyklinukai kartu su mokytojomis Vitalija Vaitiekūnaite, Laura Adomėle ir auklėtojo padėjėja Rita Valmiene  audė kilimus. Parodą eksponavome laiptinėse.

Virginija Jurevičienė, mokytoja (ikimokyklinio ugdymo), dailės ir rankų darbų būrelio vadovė

Fotoakimirkos »

 
Žiemos linksmybės PDF Spausdinti

Žiema visada atneša džiaugsmą vaikams. Šių metų žiema ypatinga. Ji ne tik nepagailėjo sniego, bet ir šalčio, nuo kurio ir medžiai braškėjo, ir tvoros pokšėjo. Buvo dienų, kai nekaustė šaltukas ir nepūtė atšiaurus vėjas, tuomet galėjome pasidžiaugti žiema ir sniegu darželio kieme.  Statėme sniego senius-besmegenius, pilis, kiemsargiui padėjome nuo takelių kasti sniegą, darėme sniego angelus, čiuožėme nuo kalniuko arba tiesiog grožėjomės nuostabia gamta.

Fotoakimirkos »

Jurgita Naikauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Išmaniojo peliaus PATS laboratorija PDF Spausdinti

Pasirašytas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamas  projektas Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0102 „Išmaniojo peliaus PATS laboratorija“.
2019 m. lapkričio 28 d. Kupiškio rajono savivaldybės administracija ir Europos socialinio fondo agentūra pasirašė pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę 09.2.1-ESFA-K-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamo projekto Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0102 „Išmaniojo peliaus PATS laboratorija“ sutartį. Projektą parengė Kultūros, švietimo ir sporto skyrius. Projektui įgyvendinti skirta 90 946 eurai iš Europos Sąjungos fondų ir 1 857,60 euro iš Savivaldybės biudžeto lėšų.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 3 iš 88

Paslaugos

Nuorodos

Laikraštukai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis


Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė“. Powered by Joomla!.